Kaj lahko storimo? Zakon o zakonski zvezi in družini

Datum objave: 20. februar, 2015 Zapisal: Miha Bevk

V slovenskem medijskem in političnem prostoru se je razplamtela debata o redefiniciji družine, ki po novem ne bi bila več zveza med možem in ženo, ampak skupnost dveh oseb. Pred glasovanjem v državnem zboru je potrebna javna razprava, predstavitev argumentov strokovnjakov in nato pametna odločitev.

V premislek dodajamo še drugo plat zvona, ki jo je v našem medijskem prostoru skoraj nemogoče slišati. Primer prihaja iz amriške države Massachusetts. Govori o posledicah sprejetja in izenačenju istospolne zakonske zveze z zvezo med možem in ženo. Pri tem so največje žrtve ravno otroci in mladostniki.

VIDEO: Razkritje: Kaj se je zgodilo v Massachussettsu po uzakonitvi istospolnih porok
VIDEO: Izgubil službo zaradi tvita v podporo družini in tradicionalnemu zakonu
VIDEO: Kako deluje indoktrinacija na področju teorije spola
VIDEO: Cvetličarka, ki je zavrnila okrasitev homoseksualne poroke. Zaradi diskriminacije jo tožijo in ji grozi izguba hiše in cvetličarne
VIDEO: Ruski dokumentarec Sodoma, film o LGBT lobiju

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.