Teden Karitas

Datum objave: 25. november, 2017 Zapisal: Miha Bevk

Teden pred nami je teden Karitas. Ob tem bo več dogodkov, med drugim:

• Sreda, 29. 11. 2017: ROMANJE PROSTOVOLJCEV IN SODELAVCEV KARITAS NA SLOMŠKOVO PONIKVO
    Pričetek romanja bo, ob 11.00 z molitvijo ob 12.00 sledi sv. maša, ki jo bo daroval predsednik Slovenske karitas, nadškof msgr. Alojzij Cvikl.
  • Sreda, 29. 11. 2017: DOBRODELNI KONCERT KLIC DOBROTE za družine v stiski
    Ob 16.00 javna generalka, ob 20.00 bo dobrodelni koncert z neposrednim prenosom na 1. programu TV Slovenija, Radiu Slovenija in Radiu Ognjišče. V času koncerta ter ves mesec december bomo zbirali sredstva za pomoč slovenskim družinam v stiski. Vabimo k obisku Dvorane Golovec V Celju. Vstopnice za večerni koncert so na voljo na Slovenski karitas (01 300 59 60 ali info@karitas.si) in na vseh škofijskih Karitas.
  • Nedelja Karitas, 3.12.2017: vaši darovi bodo namenjeni delno župnijski in škofijski karitas. Vaši darovi, ki naj bodo v originalni embalaži zadaj v košu pa bodo za potrebe v Trzinu.

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.