Jezus Te vabi na rojstni dan!

Datum objave: 20. december, 2017 Zapisal: Miha Bevk

“Kot veš, se znova bližamo datumu mojega rojstnega dne. Vsako leto se priredi slavje v mojo čast in prepričan sem, da bo tako tudi letos. V teh dneh ljudje veliko nakupujejo, veliko je oglasov na radiu in televiziji, povsod se govori, da ljudem vsega primanjkuje … Kako prijeten občutek je to – če veš, da nekdo misli na tebe … Kar precej let je minilo, kot veš, ko smo začeli praznovati moj rojstni dan. ”

Na začetku sem razumel in se veselil, da sem se rodil pri vas … Toda  danes skoraj nihče več ne ve, kaj praznujejo. Ljudje se zbirajo, se na veliko zabavajo, ampak ne vedo za kaj gre … Spomnim se lanskega leta, ko je napočil dan mojega rojstnega dne, so priredili veliko slavje v mojo čast. Bilo je veliko sladkih stvari na mizi, vse je bilo okrašeno, bilo je veliko daril … ampak… Veš kaj?

… več si lahko preberete v spodnji PowerPoint datoteki. Praznujmo Njegov rojstni dan skupaj z Njim.

Download “Vabilo na rojstni dan” Jezusovo_vabilo-2018.pps – Downloaded 173 times – 704 KB

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.