Državna pomoč ob poplavah informacije

Datum objave: 24. avgust, 2023 Zapisal: Miha Bevk

V tem prispevku lahko najdete obrazce za državno pomoč ob poplavah. Obrazce zbira ŽK Trzin vsak dan do 28. avgusta med 18.30 in 19.00 v veroučni učilnici poleg župnišča (Habatova 15).

Na Škofijsko karitas Ljubljana ste oddali vlogo za prvo pomoč iz lastnih sredstev Karitas, ki je tudi že izplačana. Priloženo pa vam pošiljamo vlogo za humanitarno pomoč iz državnih sredstev, ki jih je odobrila vlada. Vlogo čimprej izpolnite. Posebej vas opozarjamo na točko 4 v vlogi, da ji je potrebno priložiti fotografije, iz katerih je jasno razvidna nastala škoda.

Download “Merila za dodeljevanje javnih sredstev” Merila-B_POPLAVE-2023.pdf – Downloaded 38 times – 130 KB

Download “Vloga za humanitarno pomoč” Vloga-B_POPLAVE-2023.pdf – Downloaded 31 times – 750 KB

Download “Spremni dopis državni vlogi” poplave_drzavnavloga_dopis.docx – Downloaded 26 times – 15 KB

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.