»Koncert za Kamnik – z glasbo gradimo prihodnost«

Datum objave: 25. september, 2023 Zapisal: Miha Bevk

Zavod za turizem in šport Kamnik v sodelovanju z Občino Kamnik vabi na dobrodelni koncert z močnim simboličnim sporočilom »Koncert za Kamnik – z glasbo gradimo prihodnost«. Koncert bo potekal 30. septembra ob 19.00 v Športni dvorani Kamnik.

Našemu povabilu k dobrodelnosti se je odzval Orkester Slovenske vojske, ki bo pod taktirko dirigenta Mitja Dragoliča spremljal priznana slovenska glasbena imena: Alenko Godec, Nušo Derendo, Tinkaro Kovač, Ireno Yebuah Tiran, Rudija Bučarja, Marka Vozlja, Zalo Smolnikar in skupina Katrinas. Po koncertu pa bo za dodatno veselje poskrbel kamniški narodnozabavni Ansambel Viharnik.

Vsi sodelujoči glasbeniki so se nesebično odpovedali svojemu honorarju, saj želijo, da se celoten izkupiček od prodaje vstopnic nameni pomoči prizadetim ob nedavnih poplavah v Kamniku. Sredstva bodo nakazana na račun Župnijske Karitas Stranje, TRR: SI56 0231 2009 2388 532, sklic: 2023, namen: POPLAVE KAMNIK.

Vabljeni!

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.