PRIPOROČAMO: Knjiga Tvitanje z Bogom

Datum objave: 15. oktober, 2015 Zapisal: Miha Bevk

Veliki pok, Sveto pismo, molitev, greh, poklicanost, spolnost, križarske vojne, …
Na tvoja vprašanja o Bogu in veri je mogoče najti odgovore. Jih je mogoče spraviti v tvit? Ravno to počne nizozemski duhovnik, Michel Remery. Tvital je dvesto odgovorov na žgoča vprašanja mladih, pripravil pa je tudi obsežne razlage, ki temeljijo na veri. Tako boš izvedel več o sebi in Bogu.

Naloži si brezplačno aplikacijo (#TwGOD), ki uporablja inovativno tehnologijo za neposredno povezavo besedila v knjigi z dodatnimi informacijami na spletni strani. Knjiga vsebuje vprašanja o Bogu, Svetem pismu, Jezusu, Cerkvi in tudi o veri, molitvi, moralnosti in življenjskemu slogu.

Na dnu prispevka (pri prenosih) si lahko ogledate v PDFju predstavitveno zgibanko Tvitanje z Bogom ter si preberete nekaj strani te čudovite knjige.

tvitanje-z-bogom

Download “Predstavitvena zgibanka Tvitanje z Bogom” TZB_SLO_mini_press.pdf – Downloaded 180 times – 3 MB

Download “Tvitanje z Bogom - nekaj strani” TZB_SLO_ogled.pdf – Downloaded 200 times – 4 MB

Avg
čet
(cel dan) Marijino vnebovzetje
Marijino vnebovzetje
Avg 15 (cel dan)
Marijino vnebovzetje
V ponedeljek, 15. avgusta 2022, obhajamo zapovedani praznik vnebovzetja Device Marije. Sveta maša bo po nedeljskem urniku (ob 9.00). Med mašo bo tudi ofer za župnijo.